Svajonių krantas
PradžiaNaujienosApie projektąVietaPlanasProjektaiGalerijaPardavimasKontaktai
 

Apie projektą

 
Galerija Rekomendacijos Video


Gyvenvietė “SVAJONIU KRANTAS”įsikūrusi prieš Tauralaukį. Gyventojai jau gali džiaugtis sutvarkyta aplinka, nutiestais asfaltuotais keliais, šaligatviais ir dviračių takais, apšviesta teritorija, paklotomis visomis komunikacijomis, dujiniu šildimu, greituoju šviesolaidiniu TEO internetu.


Gyvenvietėje “SVAJONIU KRANTAS”galima ilsėtis ir atgauti jėgas prie didelio 40 ha dirbtinio ežero plaukiojant valtele ar žūklaujant. Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį įrengta aptverta krepšinio ir lauko teniso aikstelė.


  Pastatyti du viadukai ties įvažiavimais į Liepų g. ir Tauralaukį iš greitkelio Klaipėda-Palanga, susisiekimą padarė patogų ir greitą su bet kuria Klaipėdos dalimi: iki Tauralaukio 1km, iki centrinio pašto 5km, iki artimiausio darželio ir mokyklos 1,5km, iki gydimo įstaigos 3km, dviračių takais iki jūros Giruliuose 7km, iki Palangos miesto 20km.


Į gyvenvietę “SVAJONIU KRANTAS”jau kursuoja visuomeninis transportas - maršrutinis nr.7, netoli kvartalo yra nr. 14 autobuso stotelė.


  Naujiena!

Dar yra galimybė įsikurti gyvenvietėje “SVAJONIU KRANTAS”.Ant likusių paskutinių sklypų projektuojami ir pradedami statyti sublokuoti namai nuo 80 m2 iki 115 m2 (2 - 3 miegamųjų k.) Pasinaudokite galimybe gyventi jau sutvarkytame ir apgyvendintame kvartale.

Tel. pasiteiravimui +370 631 72236


 
GrįžtiĮ viršų
Memelhaus svajoniukrantogyvenviete NTmarket Apelsinas