Svajonių krantas
PradžiaNaujienosApie projektąVietaPlanasProjektaiGalerijaPardavimasKontaktai
 

Rekomendacijos

 
Galerija Rekomendacijos Video

Tomas Kesminas sporto klubų "APELSINAS" - vadovas "Pasirinkimą įsigyjant sklypą čia lėmė tai, kad šiame kvartale labai daug žalumos ir didžiulis 40 ha vandens telkinys. Jis puikiausiai tinka gyventi visiems, kurie nori gyventi šalia Klaipėdos centro, bet pageidauja ramumos. Svarstyti ilgai neteko, tiesiog pasvėriau visus "už" ir "prieš", pastarųjų rasti man žinoma nepavyko. Pagrindinis kvartalo privalumas - vieta ir dar kartą vietą, tai svarbiausias kriterijus investuojant į būstą"


Rolandas Razgaitis UAB "Vandens galia" - direktorius "Šio kvartalo vizija tikrai labai ambicinga, su ja man teko susipažinti 2008 "Būsto" parodos metu. Drąsiai galiu teigti. kad renkantis sklypą namo statybai Klaipedos prieigose, jam neprilygsta jokios kitos alternatyvos. Kvartalas - labai tvarkingai suplanuotas, aiškiai ir logiškai išdėstytas ir Svarbiausiai su būsima pilnai išvystyta statybine ir rekreacine infrastruktūra"


Vaidas Baužys UAB "Boslita" - Vakarų Lietuvos regiono vadovas "Labai esu patenkintas įsigijęs sklypą su namo projektu šiame kvartale. Tai tarsi gyvenimas didemiestyje ir kurorte vienu metu! Vandens tvenkinys, puikus transporto mazgas ir susisiekimas su miesto centru, sporto ir laisvalaikio aikštelės - vieni svarbiausių infrastruktūros elementų. Pasitarus su NT vertintojais paskubėjau rezervuotus sklypą vienas pirmųjų ir tuo labai džiaugiuosi. Nuoširdžiai rekomenduojų "nuoširdiems" kaimynams padaryti tą patį!"


Mindaugas Šimbelis UAB "Reklamos fabrikas Demografika" direktorius "Būsto įsigyjimas vienas svarbiausių sprendimų žmogaus gyvenime. Sūnų turiu, sklypą įsigijau "Svajonių krante", namo statybas pradėsiu jau artimiausiu metu, beliks tik pasodinti medį ir mėgautis ilgo ir romantiško gyvenimo šiame kvartale privalumais. Esu laimingas sutvarkęs pagrindinį rūpestį - sklypo paieška namo statybai! "

 
GrįžtiĮ viršų
Apelsinas svajoniukrantogyvenviete Memelhaus NTmarket