Svajonių krantas
PradžiaNaujienosApie projektąVietaPlanasProjektaiGalerijaPardavimasKontaktai
 

2008-12-22 Apie mus straipsnis Vakarų Eksprese

 

Pasklidus gandams apie bankų patiriamus sunkumus daugelis žmonių iš jų suskubo atsiimti pinigus, tačiau esant infliacijai laikyti juos namuose - neįžvalgu ir nesaugu, juolab kad patikimiausioms ilgalaikėms investicijomis - į nekilnojamąjį turtą - metas dabar palankesnis nei bet kada.

 

"VERTYBĖS. Retas klaipėdietis gali džiaugtis ramiu gyvenimu šalia vandens ir kartu nenutolti nuo miesto. 'Svajonių kranto' gyventojai tai įvardija kaip vieną iš didžiausių pranašumų."

Tačiau ekspertai perspėja, jog rinktis, kur investuoti, derėtų apdairiai, nepakliūvant į mažos kainos spąstus - saugi ir atsiperkanti investicija yra tik į gerus sklypus su visa infrastruktūra.

Kažin ar klaipėdiečiai rastų šalia uostamiesčio geriau tokius reikalavimus atitinkantį nekilnojamąjį turtą nei priešais Tauralaukį įsikūrusioje "Svajonių kranto" gyvenvietėje.

Čia yra viskas, kas sukuria aukštą pridėtinę vertę ir užtikrina ilgalaikių investicijų atsiperkamumą. "Svajonių krantas" įsikūręs ramioje vietoje šalia didžiulio 40 hektarų vandens telkinio, o susisiekimas čia - ypač patogus ir greitas su bet kuria Klaipėdos dalimi.

Investuotojai ne tik kalba apie puikią infrastruktūrą, žaidimų aikšteles, bet ir kuria visa tai, išvaduodami būsimuosius ir esamus gyventojus nuo bet kokių rūpesčių. 2010 metų pabaigoje gyventojus džiugins sutvarkyta aplinka, parkas prie vandens telkinio, nutiesti asfaltuoti keliai, šaligatviai ir dviračių takai, apšviesta teritorija, krepšinio aikštelė, prieplauka prie didžiulio ežero, automatiniai vartai į gyvenvietę, sutvarkytos komunikacijos, dujinis šildymas, gręžiniai bei labai kokybiški valymo įrenginiai.

Šiais metais, nekilnojamo turto kainoms smuktelėjus žemyn, Klaipėdos gyventojai gali rinktis iš galybės būsto įsigijimo pasiūlymų, pardavėjai deda neįprastai dideles pastangas, kad tik prisiviliotų klientą šiuo visiems nelengvu laikotarpiu. Tačiau, ekspertų teigimu, geros nekilnojamo turto investicijos, net ir sunkiausiuoju periodu nepraranda savo vertės.

"Svajonių krantas" išsiskiria iš kitų kvartalų ne tik ypatinga vieta, kuomet gyventojai gali džiaugtis ramybe prie ežero ir taip pat gyventi miesto sūkuryje, bet ir ekonomiškai, originaliai suprojektuotais individualiais ir sublokuotais gyvenamaisiais namais.

Pasak kvartalo kūrėjų, svarbiausia yra suprasti klientą ir rasti geriausią bei optimalų sprendimą, kad kiekvienas būtų laimingas gyvendamas savo svajonių name. Būtent todėl čia galima įsigyti žemės sklypus, kuriuose gyventojai turi galimybę statytis savarankiškai ir realizuoti savo svajonę.

Norą suprasti klientus taip pat įrodo neseniai suteikta galimybė nekilnojamą turtą čia įsigyti išsimokėtinai, be turto įkeitimo ir bankų paskolų. "Mes norime padėti žmonėms kurti ir realizuoti jų svajones", - sako "Svajonių kranto" kūrėjai.

Daugiau informacijos - internete www.svajoniukrantas.lt bei tel. 8 699 68757 ir  8 698 33779.

 
GrįžtiĮ viršų
Apelsinas Memelhaus svajoniukrantogyvenviete NTmarket