Svajonių krantas
PradžiaNaujienosApie projektąVietaPlanasProjektaiGalerijaPardavimasKontaktai
 

2009-04-02 straipsnis dienraštyje "KLAIPĖDA": "Dabar geriausias laikas statytis!"

 

 Svajoju, kada galėsiu praverti duris ir išleisti sūnų į kiemą, auginti gėles ir degintis savo pievelėje, grįžusi iš darbo ramiai įvairuoti į tik man visuomet „rezervuotą“ vietą, jokie ūkio darbai neatbaidys nuo tokios ramybės ir prabangos, kurios neturiu dabar, kai kaimynai per dienas geria ir šiukšlina toje pačioje laiptinėje, kurioje patys gyvena. Erzina kaimynų kosėjimas, girdėti, kaip bėga vanduo, tenka aiškintis dėl per garsios muzikos, ir amžinai skubėti grįžti pirmiau, kad galėčiau rasti vietą automobiliui...

Internautės Jurgos svajonės


Bankams patyrus sunkumų, daugelis žmonių iš jų suskubo atsiimti pinigus, tačiau laikyti juos namuose neįžvalgu ir nesaugu, juolab kad patikimiausioms ilgalaikėms investicijoms į nekilnojamąjį turtą metas dabar palankesnis nei bet kada.

Tačiau ekspertai perspėja, jog rinktis, kur investuoti, derėtų apdairiai, nepakliūvant į mažos kainos spąstus, daugelis investuotojų, kurie žadėjo patys statyti gyvenvietę, dabar išparduoda sklypus be jokios infrastruktūros. Jie palieka pirkėjams patiems tartis, planuoti, kooperuotis ir įsirengti komunikacijas. Tai labai pavojingas dalykas, nes prireiks daug laiko ir nervų, kol savininkai tarpusavyje susitars. Saugi ir atsiperkanti investicija yra tik įsigyjant gerus sklypus su visa infrastruktūra, patogioje vietoje, o ne vidury laukų. Ekspertų teigimu, geros nekilnojamojo turto investicijos net ir sunkiausiuoju periodu neraranda savo vertės.

Kažin ar klaipėdiečiai rastų šalia uostamiesčio geriau tokius reikalavimus titinkantį nekilnojamąjį turtą nei priešais Tauralaukį įsikūrusioje „Svajonių kranto“ gyvenvietėje.

Čia yra viskas, kas sukuria aukštą pridėtinę vertę ir užtikrina ilgalaikių investicijų atsiperkamumą. „Svajonių krantas“ įsikūręs šalia jau pastatytų 50-ies namų, ramioje vietoje prie didžiulio 40 ha vandens telkinio, o susisiekimas čia ypač patogus ir greitas su bet kuria Klaipėdos dalimi. Jau pradėtas statyti viadukas ir antra Palangos kelio juosta. Šių metų pabaigoje kelio darbai bus baigti. Į Klaipėdos miesto centrą bus galima patekti per 5 minutes.


 „Mes norime padėti žmonėms kurti ir realizuoti jų svajones“, – sakė „Svajonių kranto“ kūrėjai.


„Svajonių krantas“ išsiskiria iš kitų kvartalų ne tik ypatinga vieta, kur gyventojaigali džiaugtis ramybe prie ežero ir taip pat gyventi miesto sūkuryje, bet ir ekonomiškai, originaliai suprojektuotais individualiais ir sublokuotais gyvenamaisiais namais.

Pasak kvartalo kūrėjų, svarbiausia suprasti klientą ir rasti geriausią bei optimalų sprendimą, kad kiekvienas būtų laimingas gyvendamas savo svajonių name. Todėl čia galima įsigyti žemės  sklypus, kuriuose gyventojai turi ir galimybę statytis savarankiškai bei realizuoti  savo svajonę.

NT specialistų teigimu, šiandien situacija keičiasi ir statytis namą labiau apsimoka, nei pirkti butą. Sumažėjus statybų apimčiai, nesunku rasti gerų, kokybiškai darbus atliekančių statybininkų ir  meistrų, kurių paslaugos dabar kainuoja pigiau nei prieš metus. Atpigo ne tik statybų  išlaidos, bet ir statybinės medžiagos. Šiuo metu namą „Svajonių krante“  galima pasistatyti už 2000–3000 litų už  1 kv. m, kai butų kainos Klaipėdos mieste  siekia 3500–6000 litų už 1 kv. m.

Dabar geriausias laikas statytis! Išsamesnė informacija apie susitikimo metu su pačiais vystytojais ir  be jokių tarpininkų.

 
GrįžtiĮ viršų
Memelhaus NTmarket Apelsinas svajoniukrantogyvenviete